** GRUP HEPSİ **
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

** GRUP HEPSİ **

* HEPSİCİXLER *

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Yasemin Yürük Röportajı

2 posters
YazarMesaj
deniz_eren
Modatör
Modatör
deniz_eren

Yasemin Yürük Röportajı Empty
MesajKonu: Yasemin Yürük Röportajı   Yasemin Yürük Röportajı Icon_minitimeC.tesi Nis. 26, 2008 9:06 pm

EN SON NE ZAMAN AŞIK OLDUN?NASIL OLDU?

16 ay once ilk goruste ask diye bir sey olmadı.hatta ondan nefret etmistim.yumurtayı hic sevmedigim halde yumurta ile ilgili espiri yapmıstı bana.onu tanıdıkca dıs gorunusun degil ic guzelligin onemli oldugunu anladım.eskiden bir erkegin cok yakısıklı olması benim icin onemliydi.simdi sadece insan olsun yeter diyorum.tecrubelerimden cok sey ogrendim.
NELER ÖĞRENDiN?
herseye tamam demek yerine sen de kendi kurallarını koyacaksın.mutlaka ortak bir yol bulunması gerek.empati kurarak iyi bir iliski kurabilirsiniz.herseyi ben yapabilirim dediginiz zaman karsı taraf bunun rahatlıgına cok cabuk alısabiliyor.
SIĞINACAK BiR LiMAN ARIYOSUN GALiBA?
erkekler kadınlara gore daha gec olgunlasıyor.cogu seyi gormus ve doymus bir erkekle beraber olursanız ona guvenirseniz ve sıgınacak bir liman olarak gorebilirsiniz.
AŞK HAYATINA GiRiNCE NELER DEĞiŞTi?
ilk aylarda ayaklarım yerden kesildi.sonra dur ne yapıyorsun bir isin var senin dedim.bir,iki ay sonra hersey duzene girdi.hergun gorusuyoruz ama bulusmadan once hala benim karnım agrıyor.hic sıkılmıyoruz birbirimizden
NazliErenGülben
Modatör
Modatör
NazliErenGülben

Yasemin Yürük Röportajı Empty
MesajKonu: Geri: Yasemin Yürük Röportajı   Yasemin Yürük Röportajı Icon_minitimePaz Nis. 27, 2008 2:16 pm

sagol cnm benim

Yasemin Yürük Röportajı
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-