** GRUP HEPSİ **
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

** GRUP HEPSİ **

* HEPSİCİXLER *

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

msn nicklerii

YazarMesaj
ErenCi [kiS]
Admin
Admin
ErenCi [kiS]

msn nicklerii Empty
MesajKonu: msn nicklerii   msn nicklerii Icon_minitimePaz Nis. 13, 2008 12:14 am

HaLa UnutMAdım İhanetİNİ KALbiMİn KıyaMeT AlameTinİ VeReYİmDe Al Gİt EmaNeTiNİ SöYleseNe HanGi KurŞuN sEnindİ ben TEk seNLe YıkıLmaDıMm!!!!…
.Bir ÇığLıkTI YanLızLığım Hépiniz SağirDiniz . .

mútluluklâr dílêrím yêní âskındâ sên bêní dú$únmedên ya$amana bak sênín dêrtlerín
varya benim yanımda ben onlarla ya$arIm sen keyfine bak !

Sen Uzaktaysan ßen Yanındayım Sen AteSteysen ßen Kordayım ßirGün ßu Dünyadan
Göçersen ßilki Senden Önce Ordayım Sonsuz aSkım..!

GüL SuNaN Bir eLde Daİma Bir miktar GüL KoKuSu KaLır.

uCurumun KéNaRinDa oLsan BiLé Sirf Hayata GiciKlik oLsun DiYé GuLumSé

§IrLãr ΢Îndé ßÎr Dûnyãm vãr BÎrdé §én Vãr§In ΢Îmdé Né §énÎ KãyßédéCék Kãdãr
Cé§urum Nédé §énÎ KãzãnãCãk Kãdãr Gû¢Lû!!..

Sevgi ¿ Nefret Midir ¿ Sevgi ¿ Seni Seviyorum Demek Midir ¿ Sevgi ¿ Yanında Olabilmek
Midir ¿ Sevgi ¿ Seninim Diyebilmek Midir ? Sevgi Sen Yokken Seninle Yaşayabilmektir

ßëñ Sëñî øñLar gîßî UcuZ ßar Kô$ëLërîñDëkî HësaPLarDa DëgîL,Yûcë ßîr DaVañIñ
OrtasIñDa DîMDîk A¥akta ßuLDuM Rëîs.ßakI$LarIñ DëLîP Gë¢ërkëñ NaMërtLîgî,YûrûDûñ
tøZLu ¥øLLarDa VaZgë¢MëDîñ GôrDûM Rëîs.KuruLurkëñ TuZakLar ArD ArDa VururLarkëñ

yarınLar hep qsL oLjak derLer 0ySa buqünLerde dünLerin yarını diiLmi ?? =S

doğarKen niçiN ağLadığımı yaşaDıkÇA anLıy0rm

beNden ayrıLmışSın ii haBer bir qsL buLmuşsun ii habeR bnDe bi yakışıkLı buLdum nabeeeeeeeeerrr !! =) =) kısKananLar çatLasın kiéé =)

iNat etMe yağmur bnDen fazLa ağLayamaSSSınn !!

tuZdan bir ewİm şekeRden bi sefqiLim warDı oLan oLdu=)yaqmur yaqdı =)=)

üÇ harfi yan yana qeTirmişLer qençLerin başına derT etmişLer =)

ßizi ßizden ßaşka kimse iLgilendirmez kimsede ßizimLe ilgilenmesin gerekmez

Bu gün ben sensiz isem inanki yarın sende bensiz kalacaksın

a$kmI dedin bana sa¢maLadIn Seni Seviyørum diyene inanma yøL ver beni en son bIrakIpta qIdende bni her$eyden cok severdI bø$hveR

ßazıLarı kendini artis sanıyo ama ßiLmiyoLarki onLarın artis oLduğu yerde yönetmen ßenim

Kaçırdığın her$ey için pi$manLık duyarsın..pi$manLık duyduğun hiç ßir$ey için sana acımam..!!!

Haketmediğini ßiLe ßiLe sevmek mi yoksa çekip gitmekmi????

a$klma b!r céza vér kalb!m sén! sévmés!n,sén!n yalan a$klna Allah muhtac étmés!n…!:

*·$1·#§abrım §eLametimse intikamım feLaketindir…!!!

ßeKLeMeK ßoŞ YeRe uMuT YoK aRTıK SeWDiM uMuTSuZCa BeN YaZıK..!!
Sêvdâ êktîm îhâñêtî ßî¢îÿørûm , ¢øk Sêvmî$tîm î$tê ßûñâ ÿâñîÿørûm , vâzgê¢îLmêz Sâñdîñ Sêñ kêñdîñî Sâñâ ñøktâ køÿûÿørûm ..

ÇıKaR YoL hAnGiSi?SeVmEk Mi SeViLmEk Mi,SaRhOşLuK mU İçKi Mi,AnLaMaDıM GiTTİ..ÇıKaR YoL HaNgİsİ ?SeN mİ SeNsİzLiK mİ,YaŞaMaK mI öLmEk Mi???

Emek VeR, KuLAK VeR, BiLGİ VeR, BoRÇ VeR; AmA BoS VeRME! İYİYİ ArA, GÜzELİ ArA, DOĞRUYU ArA; AmA KuSUR ArAmA!

Hî¢ VaraMaDIM FarkIña, Dû$ûñMëDîM kî ¥arIñI UZagI ta$I¥aMaDIM, $îMDî ¢ëkî¥øruM îstë kahrIñIYëñî acILar ta$I¥øruM, DûñDë kaLañ gôZ ¥a$LarIñI.MutLuLugu satI¥øruM ZararIña, kaLDIr ûstûMDëñ Par¢aLa¥añ ø ßakI$LarIñi

CeSarE†imiN ßi††iĞi yErdE £SaRe†iM ßa$Lar

S£wdamızın adı B£rrak Sonu toprak dön£n aLçak oLSun ..§£nd£n ßæ§kæ§I yæLæn §£nd£n §onræ§I öLüm , §£nd£n qayrI§Ina yokum !

Hele Bir Kapansın Kapılar ! Sular Durulsun ! Bıçak Atacagım Tam 12′Den ! Kısa Devre Yapsın Kalbim ! Ellerım inatla Dokulsun Cıgaraya !
Alemin Derdi oLmusum demekki zamanında ii koymuşum .. !

SiL KıZıM SiL AkLınDaKi O KaRaNLıK ESeRi En KRALINDAN ÜSTÜNDÜR Bu GöRDüYüN SeRSeRi..!

ZaR aTMaM $aNSa iNaNMaM. oRTaDa ßiR $aNs VaRSa oNuDa Ben yaraTıRıM…!

$ë¥tañ’Iñ tëk gûñahI MëLëk’ë øLañ a$k’I¥DI o¥$a acIMasI øLMa¥añ MëLëk’Iñ $ë¥tañ’Dañ FarkI ¥øktur..!

‘Sanal Alem İşte daLqasIz denize herkes KAPTAN!

îlk gôrûstê a$kâ înânîrmîSìn yôksà di$arî cìkìp têkrârmî gîrêyîm ?

µmµtLârâ kânmâ µmµtLâr ßîr gûn îmkân§izLâsîr hâyâtî tøz Pêmßê yâ§îyørµm §ânmâ,hêr Rênk ßîr gûn §îyâhLâ§îr …

YakLa$Ma¡UZakLa$¡DîDîk DîDîk ëDërîM ha¥atIñI,ßëñDëñ ßa$kasIña ¥a$atMaM sëñî,tarîhîñî VururuM,añILarIñI asarIM,¥ûrëgîñë saPLarIM këñDîMî

ßëDëñîñDë ¥atI¥a kaLIrIM,tëñîñDë ßëkLërîM gëLëcëgîMî..¥akLa$Ma Daha kû¢ûk a$kLara katLañaMaZsIñ BENÎMLE ÔLÛRSÛN

BiRGüN GuRuRuNu YeNiP BaNa GeRi DöNmEK İsTeRsEn SaKıN DöNmE….ÇüNkÜ; SeNiN GuRuRuNuN BiTTiĞi YeRDe BeNiM Nefretim BAsLAr

Ben Kubar Kadar Asil, Deligonca Kadar U¢uk, Afgan Gibi Komik, Papix Kadar Lüx & Cocaine Kadar Tehlikeliyim !

SözLerin Büyük Yüreqin Kûcûk YanLi$Larin Cok DoqruLarin Yok Kendine qöre $anSLisin Fakat Bana qöre ZavaLLisin !

Bir $iseden dókúLen SARAP ‘ in degiL, Bir tek kagitLa SariLan ESRAR ‘ in degiL, SødayLa patLayan HAP ‘ in degiL, Biz DELIKANLI adamin MUPTELA ‘ Siyiz !

ßugün Sen!n için ß!r Kurßan Kest!m ß!LekLer!m HaLa Kanıyor Ve Acıyor.

Kapat GozLérini Vé Bana Bak Bén! Diyé Né varsa Gordugun i$té O Sénin Yoklugun..

- BoşVer! Şimdi Goz YAsLarimi SiLMeyi Gücün YeTeRSe KahKahaya Boğ Beni Birak YaNakLarimi DuDakLarimi .. Gucun VAr iSe YureğiDeN Öp Beni

2- Savaşma Seviş. eN büyük savaş Sevişmektir zaten …

3- Kiz DiYe oNem VeRenin.. GuZeL DiYe Kaşar SeVenin! PaRa DiYe Dost SaTanin! KraL oLsa TahTini MAfYa oLsa MeKaNini …….

4- Farkimi Farkına Vardınya .. ArTik Dönmesende Fark eTMeZ..

5- uMutLar Tükendi ve ben yine iÇiYoRum aNNe. .

6- SaLLanSaDa YıKıLmaz TahTim .. DeTayLAr AynaDir Fark’i YansiTir

7- Dedimya Güzelim Sayende Pisqopat Oldum ..

8- Ben uğrunda ölmeyi göze almışdım Ama sen uğrunda sinek öldürülecek adam değilmişsin..

9- Bizim aşkımız bir Türk filmi Gibiydi Baştan bakınca Sonunu Görebiliyordum ..

KraL OLsan Tacın Gider SuLtan OLsan Tahtin Gider… KraL DeğiLim Tacim Gitsin SuLtan DeğiLim Tahtim GitSin Ben Kendi HaLinde ßir Ağacim Fakat DaLimi Kiranin Ağacini Kökünden Sökerim.

CocukLArin Bir MaSaLa KanDiği Gibi BeNDe SeNin GozLeRiNe Kanmsim GuNesin YeR Yuzunu Yaktiği Gibi Gulum SeNin GozLerinDe yanmisim . .

GeL BuLut oLDa Yağ Biraz iSLanDir aL BaSimi DizLeriNe YasLandir DeLirMisim SeVDe BeNi usLandir..

Aşık olup ızdırap çekecegime, Nezle olup “Sumugumu” çekerim.

oLüm GeLdiği Zaman YaniMa GeLMe.. Senin için AzRaiLLe’De HeSap KiTap Yaparim !!

Sen Uzaktaysan ßen Yanındayım Sen AteSteysen ßen Kordayım ßirGün ßu Dünyadan Göçersen ßilki Senden Önce Ordayım “Sonsuz aSkım”..!

Tam KarsiYa GeÇeRKeN BirakTiğin ”O” eL BeNim ..

Aşk elmayı yemekle başlar, Armudu yemekle de sona erer

GeCeeLrin KaRanLiği YeTMeZ Gibi GunDuzLerimi De KaRarTTin KapanSin KapiLar UstuMe KaRanLikLArDa Ve SoGukLarda YaSamaYa AlisTim
https://hepsicixler.4umer.com

msn nicklerii
1 sayfadaki 1 sayfası